Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Muzikál Mefisto uspěl v Koreji, skladatel Barták obdržel prestižní ocenění…

Do Koreje se obsazení muzikálu hodně těšilo…
Zdroj: Mefisto
Český muzikál Mefisto slaví obrovský úspěch! A s ním rozhodně skladatel a herec Daniel Barták (37). Představení si totiž získalo takovou popularitu, že ho pozvali na prestižní muzikálový festival v jihokorejském Tegu.

Představení složil hudebně Barták a podobu mu dal režisér Zdeněk Zelenka (63). Celkem se v Koreji hrálo pětkrát a lidé byli z celkového podání, hereckých výkonů naprosto fascinováni. A to dokonce tak, že Barták získal ocenění za nejlepší herecký výkon. „Nečekal jsem to a ceny si hrozně vážím. Je to týmová práce a myslím si, že jsme opravdu předvedli kus dobré a poctivé práce. Jsem nadšen, že se představení líbilo lidem, což je pro mě osobně jako pro herce hrozně důležité,“ svěřil eXtra.cz Barták.

Mefisto upoutal korejské manažery hned při prvním zhlédnutí v Praze. „Čtyři týdny jezdíme po celém světě, a nic jsme nekoupili, na poslední chvíli jsme viděli muzikál, který kupujeme okamžitě,“ cituje ze setkání s korejským týmem režisér Zelenka.

Mohlo by vás zajímat

Další články