Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Muži v bavoráku jsou nejhorší řidiči, tvrdí studie. Mladík (†18) v BMW s "letňáky" to potvrdil?

Zdroj: HZS MSK
+ Další 2 fotografie
Tragédie v Havířově
V úterý jsme vás informovali o tragické nehodě teprve osmnáctiletého mladíka, který zemřel v BMW. Vůz měl podle policistů letní pneumatiky. Snad i proto se BMW střetlo s kamionem. Jsou řidiči BMW horší než ostatní šoféři? Podívejte se na studii.

Mladík nezvládl řízení a náhle přejel s vozem BMW 318 do protisměru, kde se střetl s kamionem. Tragická srážka se stala v úterý před 8 hodinou ranní ve směru z Ostravy na Horní Suchou.

Velkou roli hrálo zřejmě i to, že mladý řidič neměl přezuto a na autě byly letní pneumatiky Na místě zemřel. Tělo z vozu vyprostili hasiči. Druhý řidič vyvázl bez zranění, pouze utrpěl psychický otřes a musel vyhledat odbornou pomoc.

Jsou řidiči BMW hazardéři?

Průzkum společnosti Britannis tvrdí, že řidiči BMW jsou v porovnání s ostatními účastníky silničního provozu považováni za horší. Je to způsobeno hlavně agresivním stylem jízdy. Řidiči BMW podle studie často přeceňují sílu svého automobilu - více o studii najdete zde

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články