Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Muži, toto je pro vás: známá značka podpůrných přípravků na erekci nabízí speciální „COVID slevu“. Brali byste ji?

AKCE
Už máte dost všech pandemických opatření a omezení? Jde na vás "depka"? V záplavě špatných zpráv jsme objevili i jednu pozitivní a přímo neuvěřitelnou!

Zůstaňte doma, nikam nechoďte, s nikým se nestretávajte, pracujte z domu. Tyto a podobné doporučení už lezou mnohým na nervy, ale bezpochyby mají svůj smysl z hlediska zdraví. Netřeba se však zaměřovat pouze na zákazy naopak třeba už konečně vidět i něco pozitivního. K tomu chce pomoci i známá značka přípravků pro muže, eJoy®.

Pro muže v každém věku a v každé situaci

Tato značka je na našem trhu již od roku 2015, čili již přes 6 let. Je známá tím, že nabízí podpůrné přípravky určené pro muže, kteří chtějí zlepšit svou sexuální vitalitu a výkonnost v posteli. Platí to bez ohledu na věk nebo to, jaké potíže muž má.

V nabídce jsou buď přípravky pro komplexní a podporu potence nebo produkty se specifickým účinkem na zvýšení výdrže a prodloužení pohlavního styku. V obou případech se jedná o volně dostupné přípravky, které nejsou vázány na lékařské vyšetření nebo předpis. Netřeba tedy nikam osobně chodit, koupit si je umíte i online.

Dlouhodobé zkušenosti desítek tisíc mužů přitom hovoří jasnou řečí: značka eJoy® je stále více populární a patří k lídrům na našem trhu v oblasti přípravků pro sexuální zdraví. Pomáhá tak mladším mužům, kteří chtějí zlepšit svůj výkon v posteli, tak mužům ve středním a starším věku, kteří mají specifické potíže s potencí.

Komplexní a přirozené složení a bezpečné použití

Základem přípravků eJoy® je kombinace přírodních afrodiziak, rostlinných extraktů, aminokyselin a stopových prvků. Ve složení najdete například i vitaminy C a D, které mají stimulační účinky na výkonnost, vitalitu a dokonce i spermiogenezi.

Nejdůležitějšími látkami jsou však afrodisiaka, například jako Kotvičník, Řeřicha, Sabalová palma nebo chilli. Ty podporují potenci, testosteron a libido. Na zlepšení ztopoření jsou v přípravcích obsaženy aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin. eJoy® LONG obsahuje Asijský ženšen, který podporuje prodloužení styku a oddálení orgasmu.

V souvislosti se zmiňovaným složením třeba připomenout jednu zásadní výhodu produktů eJoy®: bezpečnost užívání. Nemusíte se bát žádných závažných vedlejších a nežádoucích účinků. Minimum je i případných kontraindikací a překážek užívání eJoy®.

eJoy® nebo eJoy® LONG? Je to jen na vás

Výrobce nabízí mužům na výběr dva typy produktů: standardní eJoy® a specializovaný eJoy® LONG. Každý má své výhody a mírně odlišné určení podle toho, jakou oblast sexuálního zdraví, vitality a výkonnosti potřebujete podpořit.

Standardní eJoy® je určen pro komplexní podporu libida, potence, erekce a má pozitivní vliv i na plodnost a zdraví prostaty. V případě eJoy® LONG jedná o přípravek s mírně vylepšenou recepturou složení. Jeho cílem je výraznější a intenzivnější podpora výdrže při sexu, zvláště pokud jde o oddálení ejakulace a prodloužení erekce.

V jednom i druhém případě se jedná o tobolky s perorálním užíváním. Stačí si dát jednu dávku, což jsou 2 tobolky, zhruba 30 minut před pohlavním stykem a zapít je vodou. Užívání ale může být i dlouhodobé a pravidelné, klidně i 3 nebo více měsíců.

20% „korona sleva“, berte, dokud ještě je!

Bez ohledu na to, pro který produkt eJoy® se rozhodnete, 20% slevu si umíte uplatnit na každý typ a každé balení. Je to jednoduché: při online objednávce v oficiálním eshopu stačí zadat do políčka pro slevový kód speciální kód „COVID“ a je to.

Přípravek si víte koupit přímo z pohodlí domova, i přes smartphone z gauče, případně SMS objednávkou. Stačí si vybrat velikost balení, už to nejmenší obsahuje 24 tablet, vyplnit své údaje a zvolit podmínky dodání a platby. Zaplatit víte předem kartou nebo na dobírku, doručení může být kurýrem, na poštu i do zásilkového.

Díky zmiňované slevě můžete mít základní balení už za něco přes 500 Kč, což je výrazná úspora oproti standardní ceně. Při větší objednávce je finanční úspora samozřejmě ještě větší. Nákupem nad 1800 Kč získáváte dokonce i poštovné zdarma.

Značka nabízí i garanci včetně peněz v případě nespokojenosti s účinky. Neuvěřitelné? Tak se přesvědčte sami a uvidíte, nyní je ten nejlepší čas vyzkoušet eJoy® na www.ejoytablety.cz!

Související články

Další články