Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muži se vyjádřili k odhaleným ňadrům Lucie Bílé: Co říkají pánové na její černé poklady?

Nabídla nebývalý pohled na své vnady…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Mezinárodní den žen se nesl v duchu velkých čokoládových ňader... Zpěvačka Lucie Bílá (51) předvedla nevídaný snímek, na němž dominují její parádní poklady v relaxační lázni. Jenže zpěvaččin hrudník nenechal snad žádného muže v klidu. Někteří dokonce Lucii psali, že by k ní do tmavě zbarvené lázně, která léčí organismus, skočili a relaxovali nejen s ní, ale hlavně s jejím hrudníkem.

Lucie Bílá svým snímkem rozpoutala testosteronové peklo. Její rochnění v tmavé lázni, která blaženě působí na celé tělo, dostalo do kolen muže všech věkových skupin. Zpěvačka se prostě řídí tím, že nezáleží na věku, ale na tom, jak se člověk cítí. A pod její snímek se sneslo mnoho vášnivých a nadržených komentářů.

Mladí koloušci se vyjadřovali tak, že by Lucii pořádně vyprášili kožíšek, starší muži taktně uvedli, že by Lucka stála pořád za hřích a zbytek pánů jen slintal nad jejími poklady. A co dámy? Tleskaly Lucii za odvahu a souhlasně přikyvovaly, že MDŽ si rozhodně zpestří.

Luciin snímek vyvolal doslova šílenství, jako když se na televizní obrazovce poprvé objevil film s hvězdičkou. Každý to musel vidět. Z toho, co napsali lidé, a zejména muži, je jasné, že Lucie sice překročila práh padesátky, ale do starého železa nepatří. Bouli v kalhotách dokáže její tělíčko vykouzlit nejen mladým, ale i seniorům. A za to klínová kouzelnice s nádherným hlasem zaslouží rozhodně palec nahoru!

Související články

Další články