Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

MUŽI podle znamení: Rak je pro rodinu. S býkem vás čeká Itálie

Najít pana božského je občas pořádná věda. Někdy se ale jen stačí koukat kolem sebe. Když už na objekt zájmu narazíte, je dobré vědět, na čem jste. I proto jsme pro vás připravili přehled mužů podle jednotlivých znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani bývají velmi okouzlující a sexy muži. Jejich šarmu podlehne téměř každá žena, takže s výběrem partnerky nemívají problém. I přes to, že si můžou vybírat, bývají Berani věrnými partnery, kteří ctí jednu ženu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Muži narození v tomto znamení jsou dost výbušní a mají časté sklony k agresivnímu chování. Právě proto to v jejich domácnosti vypadá dost italsky. Existují ovšem ženy, které křik, hádky a pozdější usmiřování přímo vyhledávají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci bývají nudní suchaři. Dalo by se jim přezdívat mouchy, snězte si mě. Kam je posadíte, tam je najdete, a tak se nemusíte strachovat, že by vám tento muž někam utekl.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se o svou ženu a rodinu starají svědomitě a přistupují k roli manžela a otce velmi svědomitě. Jejich hlavním posláním je vás finančně zabezpečit a postarat se o potřeby všech členů rodiny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi si myslí, že jsou nejlepší a nejkrásnější. Těžko se budete stavět nad ně, a proto pokud si představujete partnera, pro kterého budete modlou, dejte od Lvů ruce pryč.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou sice výborní partneři, ovšem v posteli to s nimi není jedna velká bouře vzrušení. Jsou spíš líní a nemotorní. Asi jste si už všimla, že pro ně není zas tak jednoduché vás uspokojit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Milovníci rodinné pohody a zázemí. Pokud jim vytváříte klidný a harmonický domov, je vše zalito sluncem. Problém nastává v případě, kdy se vám nechce dělat domácí puťku a snažíte se prosazovat vlastní zájmy.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Se Štírem vás rozhodně nečeká pohodový život. Přestože vás na první pohled zaujme, zaflirtuje s vámi a dočista vás poblázní, i kdybyste se na hlavu stavěla, nedokážete udržet jeho zájem věčně. Vzrušení i zábavu tak začne velmi brzo hledat jinde.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jde o silné a statné muže, kteří rádi nastavují vlastní náruč křehkým ženám. Střelci vás dokáží finančně zabezpečit a navodit pocit jistoty a bezpečí. Nejsou ovšem moc oduševnělí, a tak musíte počítat s tím, že na něžné polibky a utírání slziček ho nevyužijete.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Věčné děti, které si rády hrají a dělají to, co se jim zrovna chce. Od Kozoroha nečekejte žádnou vyzrálost. Takového muže budete muset sama koordinovat a řešit vše za něj, některým ženám to ovšem vůbec nevadí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S tímto znamením vás žádná zábava nečeká. Vodnáři milují svůj vlastní klid a nesnesou, když jim ho žena narušuje. Velmi rychle s nimi spadne život do stereotypu a vy se unudíte. Pokud jste akční člověk, který miluje, když se pořád něco děje, raději dejte ruce pryč. Navíc jeho sexuální um je opravdu otřesný.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou emotivní muži, kteří dokáží lásku skutečně vnímat a prožívat. Přesně se do vás tedy vcítí a pochopí, co právě potřebujete. Jestli ovšem preferujete víc odolné a drsné povahy, pak pro vás nebude Ryba tou pravou volbou.

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Mohlo by vás zajímat

Další články