Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

MUŽI podle znamení: Rak je pro rodinu. S býkem vás čeká Itálie

Zdroj: Profimedia
Najít pana božského je občas pořádná věda. Někdy se ale jen stačí koukat kolem sebe. Když už na objekt zájmu narazíte, je dobré vědět, na čem jste. I proto jsme pro vás připravili přehled mužů podle jednotlivých znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani bývají velmi okouzlující a sexy muži. Jejich šarmu podlehne téměř každá žena, takže s výběrem partnerky nemívají problém. I přes to, že si můžou vybírat, bývají Berani věrnými partnery, kteří ctí jednu ženu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Muži narození v tomto znamení jsou dost výbušní a mají časté sklony k agresivnímu chování. Právě proto to v jejich domácnosti vypadá dost italsky. Existují ovšem ženy, které křik, hádky a pozdější usmiřování přímo vyhledávají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci bývají nudní suchaři. Dalo by se jim přezdívat mouchy, snězte si mě. Kam je posadíte, tam je najdete, a tak se nemusíte strachovat, že by vám tento muž někam utekl.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se o svou ženu a rodinu starají svědomitě a přistupují k roli manžela a otce velmi svědomitě. Jejich hlavním posláním je vás finančně zabezpečit a postarat se o potřeby všech členů rodiny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi si myslí, že jsou nejlepší a nejkrásnější. Těžko se budete stavět nad ně, a proto pokud si představujete partnera, pro kterého budete modlou, dejte od Lvů ruce pryč.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou sice výborní partneři, ovšem v posteli to s nimi není jedna velká bouře vzrušení. Jsou spíš líní a nemotorní. Asi jste si už všimla, že pro ně není zas tak jednoduché vás uspokojit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Milovníci rodinné pohody a zázemí. Pokud jim vytváříte klidný a harmonický domov, je vše zalito sluncem. Problém nastává v případě, kdy se vám nechce dělat domácí puťku a snažíte se prosazovat vlastní zájmy.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Se Štírem vás rozhodně nečeká pohodový život. Přestože vás na první pohled zaujme, zaflirtuje s vámi a dočista vás poblázní, i kdybyste se na hlavu stavěla, nedokážete udržet jeho zájem věčně. Vzrušení i zábavu tak začne velmi brzo hledat jinde.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jde o silné a statné muže, kteří rádi nastavují vlastní náruč křehkým ženám. Střelci vás dokáží finančně zabezpečit a navodit pocit jistoty a bezpečí. Nejsou ovšem moc oduševnělí, a tak musíte počítat s tím, že na něžné polibky a utírání slziček ho nevyužijete.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Věčné děti, které si rády hrají a dělají to, co se jim zrovna chce. Od Kozoroha nečekejte žádnou vyzrálost. Takového muže budete muset sama koordinovat a řešit vše za něj, některým ženám to ovšem vůbec nevadí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S tímto znamením vás žádná zábava nečeká. Vodnáři milují svůj vlastní klid a nesnesou, když jim ho žena narušuje. Velmi rychle s nimi spadne život do stereotypu a vy se unudíte. Pokud jste akční člověk, který miluje, když se pořád něco děje, raději dejte ruce pryč. Navíc jeho sexuální um je opravdu otřesný.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou emotivní muži, kteří dokáží lásku skutečně vnímat a prožívat. Přesně se do vás tedy vcítí a pochopí, co právě potřebujete. Jestli ovšem preferujete víc odolné a drsné povahy, pak pro vás nebude Ryba tou pravou volbou

Související články

Další články