Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Muži podle znamení: Horoskop o nich prozradí vše!

Muži podle znamení: Horoskop o nich prozradí vše!
Zdroj: achiv
Potkala jste právě muže svých snů a chcete si ho tak trochu proklepnout? Pak se podívejte, co o jeho povaze prozradí hvězdy. Kdo má v sobě skryté úchylky a s kým se unudíte k smrti? To vše víme a věřte, že si ušetříte spoustu zklamání. Tenhle horoskop sedí na všechny naprosto perfektně.

Ještěže máme ty horoskopy. Ušetříme si tak spoustu slz a starostí. Když tedy potkáte muže, o kterém si myslíte, že by mohl být ten pravý, hned se na jeho povahu podívejte očima hvězd Navíc si tak můžete proklepnout svého syna, otce nebo dědečka. Tento horoskop pasuje na každého!

Beran

Berani jsou skrytí úchyláci. Jsou to přesně ti muži, kteří se vám místo do očí budou koukat na prsa, a když se rozhodnete dojít si v restauraci na záchod, stihnou to rozjet se slečnou od vedlejšího stolu. Sexuální touhu ke všemu, co se hýbe, v sobě prostě nezapřou.

Býk

Pokud Býk nechce něco dělat nebo vám nechce něco říct, neuděláte s tím nic. Jde o hodně svérázné jedince, kteří ne každému sednou, a proto se dá tvrdit, že jde o hodně konfliktní jedince Bacha na ně!

Blíženci

Blíženci jsou chlapi typu mouchy, snězte si mě. Nejde tedy o úplné baviče davů. Jestli se tedy rády bavíte a chodíte do společnosti, vyberte si jiného společníka.

Rak

Raci jsou sice rodinné typy, jež svou rodinu milují celým svým srdcem, ovšem netají se ani svou láskou k financím. Jde o úspěšné podnikatele nebo bankéře, kteří mají rádi všechny penízky hezky pod kontrolou.

Lev

Lvi jsou rození gentlemani. K ženám se chovají opravdu bravurně, a tak není divu, že jim nejedna propadne. Ve vztahu se Lvem v tom ovšem musíte umět chodit, jinak vás jeho síla osobnosti převálcuje.

Panna

Panny jsou svéhlaví muži, kteří si nenechají jen tak do něčeho kecat. Není tedy jednoduché naučit se s takovým mužem komunikovat. Najít totiž kompromis mezi vaším ideálním světem a jeho ideálním světem je téměř nemožné

Váhy

Ve společnosti Vah si budete připadat spíš jako s kamarádem než jako s partnerem. Skoro by se dalo tvrdit, že Váhy sex k životu prostě nepotřebují. Jestli patříte tedy k vášnivým a živelným ženám, nechte Váhy Váhami a radši si najděte někoho jiného.

Štír

Štíři umí jít s emocemi nahoru i dolů V jeden den vás tedy zahrnou láskou a den druhý vás nenávidí. Proto byste měla mít jediný cíl, a to ho nenaštvat. S takovým mužem se opravdu nudit nebudete, jen nevíme, jestli tolik vzrušení vydržíte.

Střelec

Střelci jsou prostě baviči. Nezkazí žádnou zábavu a jsou v kolektivu velmi oblíbení. S takovým mužem po boku se tedy budete cítit jako pravá bohyně. Všichni vás budou milovat, ovšem jen do okamžiku, než váš vztah skončí nebo se pohádáte.

Kozoroh

Kozorozi většinou nebývají moc oblíbenými partnery. Jde totiž o neskutečné sukničkáře, před kterými si není jistá žádná žena. Sami Kozorozi nemají naprosto žádnou úctu k ženám, a tak se nad něčím, jako je nevěra, vůbec nepozastavují.

Vodnář

Muži se srdcem na tom správném místě. Jde o opravdové otce a živitele rodiny, kterým nedělá problém starat se o celý chod a fungování. Jedinou nevýhodou je, že takový muž dost málo projevuje své emoce, a tak se můžete cítit málo milovaná

Ryby

Ryby milují sex, a tak pokud se rozhodnete být partnerkou Ryby, budete muset zvládat i několik souloží za den. Navíc je vzrušují neobvyklá místa, a tak si neoddechnete ani na procházce lesem nebo na nákupech v centru.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy