- Dramatická královna

Nic víc nedokáže muže odradit na ženě více než neustálá potřeba vyvolávat jakékoliv drama. Kvůli každé maličkosti. Chlapi tuto vlastnost nesnášejí ze všeho nejvíce, takže pokud děláte v jednom kuse scény, nedivte se, že vzal nohy na ramena. Nepomůže vám ani dokonalý makeup a postava modelky, pokud hysterčíte od rána do večera, nikoho to bavit nebude.

- Máte to na salámu

Na druhé straně, stejně tak muže odrazují i ženy, kterým je všechno až příliš jedno. Žena bez názoru je pro muže nezajímavá. Muži milují šarm a osobnost a ten vyzařuje i z toho, že žena ví, co chce a co ne. Pokud jí je všechno šumák, vyzařuje jen nudu a lhostejnost. Vy byste chtěla s někým takovým trávit čas?

- Generálka

Velká většina žen má neustálou potřebu komandovat a rozkazovat opačnému pohlaví. Dámy, uvědomte si, že chlapi nejsou malé děti, kterým budete pořád něco diktovat! Zkuste trochu ubrat plyn. Žádný chlap nechce vedle sebe generála. Žena by měla být ženou, muž vedle sebe v žádném případě nesnese dalšího vůdce.

- Manipulátorka

Ženy jsou velmi moudrá stvoření a vědí, jak na muže.Většinou k tomu používají ženské zbraně, aby dosáhly svého. Každá žena, když bude chtít, tak muže dostane tam, kam chce. To si přiznejme. Jsme od přírody záludné manipulátorky, všechny! Ovšem všeho moc škodí a pánové zase nejsou úplně blbí, aby tento trik po nějaké době nezaregistrovali. Takže hlavně nenápadně. Musí být přesvědčen, že to všechno byl vlastně jeho nápad, jinak vám zdrhne.