Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Muži nad 40 strašně smrdí zatuchlinou, tvrdí Agáta: Přitom chodí se Soukupem (53)!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup. Tvoří nový pár?
Zdroj: profimedia / se souhlasem TV Barrandov / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Vztah

Agáta Hanychová má novou lásku. Po rozchodu se sympatickým chirurgem Andrejem, jejž oznámila teprve před pár týdny, modelku nyní hýčká mediální magnát, šéf TV Barrandov Jaromír Soukup (53), jak jako první upozornilo eXtra.cz. Agáta přitom před pár dny ve svém živém vysílání na Instagramu prohlásila, že podle ní “muži po čtyřicítce smrdí zatuchlinou".

Modelka Agáta Hanychová (37) je na sociálních sítích, obzvlášť pak na Instagramu, velmi aktivní. Pravidelně tam pořádá živé vysílání, ve kterém často prozradí více, než pravděpodobně bylo v plánu. Agáta se nebrání fanouškům odpovídat ani na dotěrné otázky týkající se nejen jejího soukromí.

Hanychová: Staří muži smrdí

Do svých livestreamů si často zve hosty a tentokrát to byla Ornella Koktová, dříve Štiková, se kterou narazily na téma “muži.” Bývalá modelka a dnes influencerka Ornella se Agátě svěřila, že jejímu muži je 65 let. S podnikatelem Josefem Koktou Ornella tvoří pár od svých osmnácti, v roce 2015 se vzali a společně přivedli na svět tři děti.

“Jaký to je mít takhle starého chlapa?” zeptala se bezostyšně Agáta, která přitom už v té chvíli randila s třiapadesátiletým Soukupem. “Mně přijde, že starý chlapi strašně smrděj, že chlapi od čtyřiceti výš smrdí zatuchlinou,” prohlásila o chvíli později.

Agáta navíc prozradila, jaký je její ideální typ muže, s tím, že jejím princem je blonďatý viking. Ani jedno z toho ale její nový partner, mediální magnát a šéf televize Barrandov Jaromír Soukup, rozhodně nesplňuje. Těžko v něm vidět blonďatého vikinga pod čtyřicet. Čím tedy získal její přízeň?

Agáta Hanychová: Láska se Soukupem

S podnikatelem Jaromírem Soukupem se Agáta nejspíš sblížila, když si ji jako hosta pozval do svých dvou pořadů. Tam ihned přeskočila jiskra, o čemž jsme informovali. Mediální magnát Soukup si spletl rozhovor a rande, s Agátou totiž velmi okatě flirtoval. Tam nejspíše přeskočila první jiskra. Necháme se tedy překvapit, zda tento vztah konečně vyjde.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy