Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Muži mají radši blondýnky! Tak tímto heslem se teď řídí Tereza Voříšková! Bude to s Kotkem velký návrat?

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Tereza Voříšková se ve společnosti ukázala jako sexy blondýnka bez chlapa! Zůstane dlouho na ocet? Řekli bychom, že asi těžko...

Mladá herečka Tereza Voříšková (27) se po delší době ukázala ve společnosti. Ve světle růžových šatech a s platinovou blond na hlavě se objevila na udílení cen Czech Grand Design ve Stavovském divadle.

Po delším bádání jsme ale přišli na to, že se Tereza vlastně už objevila na pražském týdnu módy, kde ji ale nikdo z přítomných jako blondýnu nepoznal. Nicméně se říká, že změna účesu vypovídá o velké životní změně u ženy! Je snad Tereza opět singl? Vypadá to, že ano, protože Tereza poslední dobou cukruje s muži kolem sebe (včetně expřítele Vojty Kotka) jako pravá koketa. A s údajným milencem Milanem Caisem se nikde neobjevuje.

„Mental power, vám všem!“ vtipně laškovala Tereza, byla to jasná narážka na to, že blondýny jsou vlastně úplně blbé… Tedy říká se to.

Hlavním vítězem cen Czech Grand Design 2016 se stalo studio deFORM. Studio se věnuje interiérovému designu, nábytku i kreativní reklamě. Jakub Pollág a Václav Mlynář, zakladatelé studia, dnes sídlí v Londýně. Za jeden večer získali titul Grand designér roku a také vyhráli v kategorii Designér roku. Podle očitých svědků si s vítězi Tereza dala nejednu skleničku vína.

Související články

Další články