Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muži, kteří vtipně napodobují KLIŠÉ fotky z Instagramu! Holky, až tohle uvidíte, bude vám trapně!

A jak to sedí, že jo?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Podívejte se do galerie na vtipnou sérii fotek, které parodují chování dnešních holek na sociálních sítích. Parta kluků si řekla, že to konečně musí někdo těm směšným holkám jasně ukázat. Až fotky uvidíte, určitě si vzpomenete na nějakou holku z vašeho okolí.

Každá druhá holka v dnešní době chce být cool na všech možných sociálních sítích, celebrity nevyjímaje. Nejvíce klišé fotek se objevuje na sociální síti Instagram.

Nachystají si jídlo a další půlhodinu jej aranžují, než ho vyfotí, natož snědí. Podobných fotek, které jsou natolik směšné, je plný internet. Holky se fotí se sladkými dortíčky, jakože kašlou na dietu, ale sotva fotku umístí na Instagram, tak dortíky vyhodí a dají si raději mrkev.

Tohoto chování mainstreamových pipinek už měla evidentně plné zuby jedna parta kluků. Ti si řekli, že udělají parodii na fotky, které holky tak často fotí, a tím jim ukážou, jak moc směšné jsou.

Musíme uznat, že se jim to opravdu povedlo. Tohle se netýká pouze obyčejných holek, ale takové trapné fotky dělá i řada českých celebrit, jako třeba Eliška Bučková (27), Veronika Kopřivová nebo Nela Slováková (26).

Podívejte se do galerie a uznejte, že fotky jsou opravdu vtipné.

Související články

Další články