Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muži Báry Basikové: Tři rozvody ji nezlomily, před šedesátkou je znovu zamilovaná

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
naděje
Zpěvačka Bára Basiková, která slaví už 57. narozeniny, vypadá i tři roky před šedesátkou senzačně. Obličej má téměř bez vrásek a se svým šibalským úsměvem připomíná ženu o několik let mladší, než ve skutečnosti je. Bára toho ve svém soukromém životě zažila opravdu hodně. Má za sebou tři rozvody a ani teď neztrácí naději na lásku. Zpěvačka je totiž opět zamilovaná.

Bára Basiková je velmi citlivá duše. Vždy, když v životě někoho potkala, šla do vztahu naplno a s myšlenkou na šťastný konec. Možná i proto ve svém životě třikrát navlékla snubní prstýnek.

Věkový rozdíl

S posledním manželem, o šestnáct let mladším producentem a hercem Petrem Polákem, má zpěvačka syna Theodora. Před dvěma lety vyšlo najevo, že mezi manželi není všechno v pořádku a že se schyluje k rozvodu.

Právě velký věkový rozdíl měl být příčinou krachu manželství tohoto sympatického páru. Zpěvačka prý manželovi svůj věk často předhazovala, jako by už dopředu cítila, že kvůli tomu mohou v budoucnu nastat komplikace. Jak se říká, na co člověk myslí, to se i stane. Bára opravdu zůstala s malým Tedíkem sama a Polák si po rozvodu našel o mnoho let mladší partnerku, než je Bára.

Pohádka s nešťastným koncem

Před Polákem byl Bářiným manželem charismatický architekt Jaromír Pizinger. Ten zpěvačce učaroval na konci devadesátých let. Vztah s Pizingerem vypadal na první pohled pohádkově. Byl starší než Bára, byl zkušený, uznávaný a z předchozích vztahů měl už tři syny. Jenže vyšlo najevo, že architekt, který navrhl pražské Divadlo Milénium, na jednoho z nich dlužil téměř 5 milionů korun. Ani to však romantické Báře nezabránilo si ho vzít.

Osmileté manželství nakonec ztroskotalo kvůli Pizingerově nevěře. Od Basikové odešel údajně kvůli jiné ženě a zpěvačka se propadla do těžkých depresí. „Měla jsem nejstrašnější stavy úzkosti a tísně. Já celé dny ležela, celé noci jsem nevylezla z postele, měla jsem zatažené závěsy. Po týdnu mně bylo jasné, že je zle, že tohle nezvládnu,“ popsala kdysi pro časopis Naše hvězdy.

Otec dvojčat

Prvním Bářiným manželem byl bývalý hudebník a truhlář Petr Jícha. Seznámili se spolu v době, kdy Bára ještě nebyla příliš známá. Jako mladí umělci žili, jak se dalo. Začínající zpěvačka měla hluboko do kapsy a Petr jí podle svých slov často půjčoval na svačinu. Po letech se karty obrátily a Bára byl tou, která velkou měrou přispívala do rodinného rozpočtu. Petr tedy zůstával s dvojčaty Aničkou a Maruškou často doma sám. Láska mezi těmito dvěma vyprchala a postupem času spolu žili už jen kvůli dcerám.

Dnes je zpěvačka údajně znovu zamilovaná. Možná i díky předchozím zkušenostem o své nové lásce zatím mlčí.

Báře přejeme k narozeninám všechno nejlepší.

Související články

Další články