Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Muži 15kilový nádor extrémně zdeformoval obličej, teď šel znovu pod kudlu. Fotografie v galerii jsou nevhodné pro choulostivé povahy

Muži 15kilový nádor extrémně zdeformoval obličej, teď šel znovu pod kudlu. Fotografie v galerii jsou nevhodné pro choulostivé povahy
Zdroj: Profimedia.cz

Huang Chuncai (37) z čínské provincie Chu-nan trpí vážnou formou neurofibromatózy. V hlavě mu vyrostl nádor, který nyní váží patnáct kilo! Huang teď podstoupil operaci, která ho má částí nádoru postupně zbavit.

Lékaři mu nejprve odstranili 1,5 kilogramu těžkou část z levé tváře a další dvě operace ho čekají. Huang kvůli svému onemocnění trpěl už ve škole. Když mu nádor začal narůstat, děti se mu smály a on raději ze školy odešel. Po čase, kdy se rozrostl, přišel muž o všechny zuby, nemohl pořádně jíst ani pít. Začalo se mu přezdívat čínský "sloní muž" a jeho otci dokonce jeden cirkus nabídl peníze za to, že jeho syna koupí a bude používat jako atrakci.

První operaci Huang podstoupil už před několika lety. Lékaři chtěli tehdy odstranit celý nádor, ale zákrok byl vzhledem k zvýšené krvácivosti velmi riskantní. Teď se odborníkům snad podaří šíleného nádoru nešťastníka zbavit a umožnit mu tak důstojnější život.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy