Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Může za to nová láska? Rozvedená Lucie Vondráčková září stejně jako před 20 lety

Lucka vypadá stejně jako před dvaceti lety.
Zdroj: Archiv Lucie Vondráčkové
+ Dalších 8 fotografií
nový muž
Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) už je definitivně rozvedená s hokejistou Tomášem Plekancem. Soud udělal tečku za jejich manželstvím letos na jaře a Lucie celá září. I když vypadala vždycky jako holčička, i přesto, že je dvojnásobnou maminkou, v posledních týdnech vypadá ještě o něco svěžeji.

V posledních dnech se Lucka (40) pohybovala na území Moravy, konkrétně ve městě Mikulov. Tam natáčela svůj nový klip a snímky z tohoto krásného jihomoravského města sdílela i na svém Instagramu. Nutno říct, že Lucce to poslední dobou opravdu velmi sluší.

Je v tom nový muž?

Když dáte vedle sebe fotografie, které dělí dvacet let, nepoznáte rozdíl. Lucka nestárne a zdá se, že konec soudních tahanic s bývalým manželem jí jenom prospěl. Důvod k úsměvu má zpěvačka jistě i proto, že je v rámci natáčení videoklipu na place obletována fešným chlapíkem. S ním natáčela scénu, kterou pojmenovala Avatar.

V kosmickém světélkujícím nástřiku to zpěvačce s urostlým a zřejmě mladším fešákem moc sluší. Fanouškům Jennifer Lopez (50) jistě neuniklo, že se tato scéna nápadně podobá právě scéně z klipu Dance Again, kde se kolem zpěvačky motá tanečník Casper Smart, se kterým se Lopez dala později dohromady.

Lásku by si zasloužila

Potká snad Lucku stejný osud? Nějakého muže by si po svém boku zasloužila. Na rozdíl od exmanžela Plekance (37), který s novou partnerkou Lucií Šafářovou (33) vychovává půlroční Leontýnku, zůstává už dva roky sama. Za tu dobu se o románcích s mladšími kolegy sice spekulovalo, žádná z domněnek se ale nepotvrdila jako pravdivá.

Podívejte se do galerie, jak mladistvě Lucka Vondráčková teď vypadá.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy