Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Může za to manželská krize? Agáta se ztrácí před očima, váží méně než před porodem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Agáta Prachařová (34) neprožívá zrovna šťastné období. Její manželství s Jakubem Prachařem prochází krizí, má na starosti dvě malé děti a do toho pracuje. Není divu, že se takové tempo a stres podepsaly i na její postavě. Alespoň něco je na celé situaci pro bývalou modelku pozitivní - hubne!

Agáta (34) jakožto účastnice Miss a následně modelka se vždy o svoji postavu starala. Ne vždy ale tím nejzdravějším způsobem. Je o ní známo, že nikdy příliš neholdovala sportu, a tak se spíš zaměřovala na to, co jí. Drastické diety a hladovění se jí ale také kolikrát nevyhnuly.

Po tom, co se loni ukázala v plavkách na módní přehlídce a schytala drsnou kritiku, se už raději na veřejnosti polonahá neukázala a začala na sobě makat. Agáta je štíhlá pořád, ale přeci jen dva porody jsou na ženě znát…

Může za to vleklá manželská krize, hodně práce, nebo osekaný jídelníček? Agáta je nyní šťastná jako blecha, protože se po dlouhé době dostala na váhu 53 kg a neváhá se tím pochlubit na svém Instagramu.

„Po dlouhé době 53 kg…,“ napsala Agáta na svůj instagramový profil a rozhazovala u toho nahou nožkou v krátké sukni. Modelka se už před měsícem pochlubila fotografií, ke které napsala „Asi bych se měla občas i najíst…“ Z toho lze usuzovat, že se Agáta už nějaký ten pátek týrá hlady. Těžko říct, jestli je to záměr nebo na maminku dvou dětí doléhají její osobní problémy.

Snad už Agáta nebude hubnout dál, mohla by si tím zadělat na pěkně nepříjemné zdravotní problémy.

Související články

Další články