Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Může za její osud současný přítel? POSLEDNÍ SLOVA před zmizením krásné Dominiky

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Kde může být?
Kde jen může být? Jako by se vypařila! Čtyřiadvacetiletá Dominika Halusková (24) strávila s rodinou Štědrý den, potom ji maminka odvezla do práce. Jenže dalšího dne, kdy měla dorazit na druhé posezení s příbuznými, se už neukázala. Rodina je zoufalá. Po dívce pátrá i bývalý přítel.

Po dívce pátrají kriminalisté a také zoufalá máma. "Domíšku, prosím, dej o sobě zprávu. Vrať se, ničeho se neboj. Klidně si promluvíme i s Jirkou. Je to tvůj partner. Já to budu respektovat," uvedla matka pro TV Prima s tím, že si těžce zvykala na dceřina nového přítele Jirku. "Obejmuli jsme se, že si zavoláme večer, předali jsme si dárečky, dali jsme si pusu. Rozloučili jsme se se slovy mám tě ráda, miluju tě," dodala zoufalá žena.

Pražští policisté vyhlásili pátrání po čtyřiadvacetileté Dominice Haluskové po Štědrém dnu. Dívka je od Štědrého dne nezvěstná. Po obědě u babičky ji matka odvezla do práce, od té doby se s ní nikomu nedaří spojit.

Rodina zalarmovala kriminalisty v úterý 25. prosince, když se dívka neukázala na naplánovaném setkání u druhé babičky v pražských Kyjích.

Dominika měří asi 168 centimetrů a je hubené postavy. Oči má hnědé, stejnou barvu mají i její kudrnaté vlasy, které si ale někdy žehlí. Z fotek je patrné, že vlasy má i zčásti blonďaté. Od úterního poledne má prý vypnutý mobilní telefon.

Policejní pátrání zatím probíhá bezúspěšně. Prostřednictvím Facebooku se Dominiku snaží najít i její expřítel Tomáš. Ten nového přítele své bývalé holky nemůže vystát a naznačuje, že nový partner něco o zmizení ví.

Tomáš ze zmizení Dominiky viní 41letého muže, se kterým předtím rovněž chodila. Podle jeho slov jí měl fyzicky ubližovat a vyvíjet na ni nátlak, aby se s ním nerozešla. Myslí si, že by mohlo jít o únos. Policie však takové podrobnosti k případu neposkytla.

Policisté prosí veřejnost o pomoc při hledání Dominiky. Pokud máte o dívce jakékoliv informace, neprodleně se obraťte na tísňovou linku 158.

Související články

Další články