Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Muže srazil vlak, přiletěl i vrtulník: Snímky ze zásahu záchranářů, ze kterých mrazí

+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
U obce Zadní Třebaň na Berounsku v pondělí v odpoledních hodinách srazil vlak muže. Provoz vlaků byl přerušen zhruba na hodinu a půl. Na místo letěl pro zraněného vrtulník záchranné služby, řekl redaktorovi eXtra.cz zasahující záchranář Bořek Bulíček.

Událost se stala po 18 hodině. „Osobní vlak jedoucí ze Zadní Třebaně do Lochovic zachytil muže a odhodil ho mimo kolejiště,“ uvedl policejní mluvčí Chalupa. Na místo okamžitě po nahlášení nehody vyrazili záchranáři, na místo vzlétl i vrtulník.

„Starší muž byl v pondělí k večeru srážen lokálkou u obce Zadní Třebaň. Na místo zásahu vyjely všechny složky IZS včetně posádky ZZS Trans Hospital plus. Pacient byl při vědomí a stěžoval si na bolest ruky a nohy, po nezbytném ošetření a zafixování ve vakuové matraci byl ve spolupráci s hasiči dopraven do sanitního vozu a převezen k vrtulníku, který ho transportoval do motolské nemocnice,“ řekl k případu záchranář Bořek Bulíček.

Provoz vlaků v úseku Zadní Třebaň – Liteň byl podle webu Českých drah přerušený do 19:30, náhradní dopravu zajišťovaly autobusy. Podívejte se na exkluzivní snímky z místa neštěstí ze zásahu záchranářů.

Mohlo by vás zajímat

Další články