Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muže Příšery se bojí jeho vlastní dcera: Ještě hrůznější fotky máme v galerii!

Tohle je muž, kterého se bojí i jeho vlastní dcera.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie

Jmenuje se Marcus Boykin, je mu 29 let a říká se mu Příšera. Není divu, když se na něj člověk podívá. Vypadá tak šíleně, že se ho podle jeho slov bojí i vlastní pětiletá dcera.

Sám se živí jako tatér a dělá piercingy lidem, ale všechny nové kousky si nejprve zkouší na sobě – každý den si dává na tělo nový piercing nebo kus nového tetování. Je to takový podivín, že si dokonce v Americe vysloužil svou vlastní reality show s názvem Freakshow.

„Když na sobě necítím tatérskou jehlu, je to jako bych ztrácel smysl života,“ řekl v reklamě na reality show Freakshow a vysvětluje tak svou obsesi. „Když mě potkávají lidé na ulici, raději přecházejí na druhou stranu nebo popadají své děti a utíkají.“

Matka jeho dcery, pětileté Mii, jeho chování neschvaluje. Zná ho od té doby, kdy měl jen pár piercingů a tetování, ale postupem času se z něj stala takhle Příšera, jak mu všichni říkají a ani mu to nevadí.

Jeho pětiletá dcera z něj má strach, ale dvouletému synovi, kterého má už s jinou ženou, jeho vzezření podle jeho slov ani trošku nevadí. „Vůbec se mě nebojí, miluje mě!“

Rodinka k pohledání.

Související články

Další články