Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Muže můžeme rozdělit do 6 skupin: Víte, s kým bude život nejlepší?

Konečně se našel manuál, který nám pomáhá rozdělit muže jen do 6 skupin. My, ženy, tak máme na výběr z těchto skupin a přesně víme, do čeho jdeme.

Říkala jste si už někdy, jak by byl život lehký, kdybyste si mohla muže vybrat a přesně byste věděla, do čeho jdete? Vaše přání je splněno, muže jsme rozdělili do 6 skupin, takže teď už bude výběr o poznání lehčí. Jakého doma máte vy?

1. Pan Šetřílek

Nepočítejte s tím, že by vás nějak často někam zval. Rozhodně bude mít o penězích vždy přehled a vám to dříve nebo později poleze na nervy.

2. Pan Praktik

Tohoto muže jistě ocení každá z nás v domácnosti. Vše opraví, vše vyřídí, vše sežene. Jakmile mu ovšem začnete radit, bude zle.

3. Pan Sporťák

Jestli v televizi poběží fotbal, nezmůžete s tím nic. Sportem prostě žije, což ovšem nemusí nutně znamenat, že bude jeho tělo vyrýsované.

4. Pan Opozdilec

Čas pro něj nic neznamená. Je naprosto nedochvilný a přijít někam včas je pro něj nadlidským úkolem. Nedivte se tedy, když na něj budete několik hodin čekat.

5. Pan Agresor

Tak před tímhle typem se mějte na pozoru, vytočí ho téměř vše a nic vám nedaruje. Jde o klasického hulváta, kterého my ženy rozhodně nehledáme.

6. Pan Gentleman

Tento typ muže je přesně tím, kterého si každá žena tajně přeje. Bohužel jde o vzácný druh, a tak vám je snad jasné, že pan Gentleman je nedostatkovým zbožím.

Mohlo by vás zajímat

Další články