Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaký sex budete mít po kouření marihuany? Otevřená mysl a intenzivnější orgasmus! Na tohle si ale musíte dát pozor…

Marihuana může ovlivnit váš výkon v posteli!
Zdroj: facebook
Někteří to možná znáte, dáte si čouda a svět je o něco veselejší. Jak je to ale se sexuálním životem? Mají omamné látky účinky na náš výkon nebo apetit? Ve skutečnosti mají! A v případě kouření trávy dokonce poměrně blahodárné.

Na rozdíl od alkoholu, který při sexu značně omezuje a mnohdy brzdí náš výkon a vede k morálním kocovinám, je marihuana poměrně sexfriendly. Když se před sexem tak trochu zduníte, budete mnohem citlivější na dotek, a dokonce i váš orgasmus bude značně intenzivnější. To už stojí za pováženou, ne že bychom něco naznačovali.

Marihuana vás jednoznačně uvolní a odbourá bariéry, pokud jste trochu nervózní. U některých mužů dokonce přímo vyvolává sexuální touhu. Odbourání bariér v takovém případě asi nebude velkým problémem. Navíc budete značně citlivější a tak trochu otevřenější. Pokud jsou tedy praktiky, které byste chtěli s partnerem vyzkoušet, ale nemáte odvahu, může vám pomoci požehnaný stav otevřené mysli.

Na druhou stranu malou nevýhodou může být takzvaný sušák, a to nejenom v ústech, milé dámy. Doporučujeme si na noční stolek připravit nejen sklenici vody, ale i lubrikant nebo kokosový olej. Předejdete tak prekérní situaci, kdy po vás váš drahý bude chtít, abyste mu jeho poklad vzala do pusy. Nedostatek slin je v daný okamžik poměrně problém. To samé platí pro vaše intimní partie. Nenechte svou květinku uschnout.

Vše samozřejmě závisí na množství a druhu marihuany, kterou požijete, dejte si však pozor, abyste v následku uvolnění nezlenivěli nebo dokonce neusnuli během vašeho výkonu. A pokud to nezabalíte během aktu, rozhodně vás to odrovná po něm. Vzhledem k tomu, že si sex užijete lepší a intenzivnější, budete po něm také náležitě vyšťaveni. Na druhou stranu budete zaručeně tvrdě a dobře spát.

Související články

Další články