„Kdo by to byl řekl, že svoji životní lásku, ženu, se kterou budu chtít strávit zbytek života, potkám už ve 4 letech. Mám neskutečné štěstí, vím to a budu o to pečovat do konce našich životů!“ napsal si Lukáš na Instagram v den zásnub, kdy mu jeho krásná Chi řekla ANO.

Od Vánoc tak chystali svatbu, a ta nakonec bude dvojitá. Jeho snoubenka má kořeny ve Vietnamu, čemuž se pár přizpůsobí. „Určili nám to mniši podle horoskopu. Je to prý náš ideální den,“ řekl ke konání veselky fotbalista na serveru isport.blesk.cz

„Budeme mít dvě svatby. Ve 12 hodin začneme klasickým českým obřadem, a pak obědem. Večer přijedou další hosté a uděláme druhý obřad. Budeme sedět na podiu a moderátor nás bude podrobněji představovat a vyprávět například o tom, jak jsme se seznámili. Pro hosty je to hlavně o tom, že se tam přijdou najíst," popisuje šťastný fotbalista.

Ten prý o svatbě nikdy neuvažoval, ale s Chi se všechno změnilo. Už se prý nemůže dočkat, až ji uvidí u oltáře. Je to ta pravá, a prý jenom díky ní dává všechno v jeho životě smysl.

To je opravdu příběh jak z pohádky!