Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Múza Karla Rodena se svlékla donaha: Pánové, tohle dokonalé tělíčko vás dostane do kolen!

S nahotou vážně nemá problém.
+ Další 2 fotografie
Na první pohled to není taková ta typická kráska, ze které si sednete na zadek. Ale díky dokonalým křivkám a velmi zajímavému obličeji se dostala na obálku prestižního časopisu Playboy a stala se Playmate. Její obnažené fotky vám rozhodně zlepší den.

Modelku Markétu Galuszkovou si můžete pamatovat z filmu Fotograf, kde se stala múzou Karla Rodena. Ten hrál lamače dívčích srdcí Jana Saudka. Ani před kamerou s nahotou neměla sebemenší problém. Možná i díky tomu se dostala na stránky prestižního pánského časopisu.

Sice z jejího těla uvidíte skoro vše, ale přeci jen tam zůstává prostor na nějakou fantazii a čtenář si může domyslet, jak její nejintimnější vnady vlastně vypadají.

Kráska nyní pobývá v USA, kde fotí pro jeden obchod s oblečením, a dokonce tam dostala nabídku na natáčení celovečerního filmu. Proto se není čemu divit, že by se ráda usadila v Los Angeles, kde má více příležitostí se prosadit než v Česku.

Než ale na stálo frnkne za oceán, tak se pokochejte jejím tělíčkem. Ten pohled vážně stojí za to!

Mohlo by vás zajímat

Další články