Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Muž zneužil ve výtahu jedenáctiletou dívku: Policie má nový kamerový záznam zrůdy

+ Dalších 6 fotografií
Hrůzostrašnou zkušenost má teprve 11letá dívka z Hostivaře, když k ní 24. května do výtahu přistoupil neznámý muž a začal ji sexuálně obtěžovat. Policie od té doby po muži pátrá, ale protože měl roušku, zatím se nedaří jej identifikovat a dopadnout. Dokázali však nalézt další kamerový záznam, kde onen mladý muž je.

24. května krátce před 13. hodinou pustila 11letá dívka do panelového domu v Hostivaři muže, kterého neznala. Pravděpodobně neměla strach, protože v domě se nachází asi stovka bytů a nájemníci se vzájemně nemusí vůbec znát. Muž s ní nastoupil i do výtahu, kde ji sexuálně napadl a osahával ji v oblasti rozkroku, hýždí a stehen. Dívka vystrašená a uplakaná z výtahu vyběhla a doma vše řekla mamince.

Nové kamerové záznamy

Po muži od té chvíle pátrá policie, byl dokonce zachycen na kamerách domu. Mělo by se jednat o mladšího muže štíhlé postavy, který měřil zhruba 175 centimetrů a měl delší hnědé vlasy k uším. Tvář měl zakrytou bílým respirátorem s červenými ventily a měl na sobě světle modré džíny a zelenomodrou mikinu či bundu.

Policisté dokázali nalézt i další kamerové záznamy, kde je na muže lépe vidět. V případě dopadení a odsouzení mu hrozí až osm let ve vězení.

"Proto touto cestou žádáme širokou veřejnost o pomoc! V případě, že muže na kamerových záznamech poznáte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte neprodleně tísňovou linku 158 nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR," uvedla mluvčí policie Hana Křížová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy