Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Muž ze sna odhalen! O tomto muži se zdá milionům lidí a my víme, kdo to je!

Konečně víme, kdo je tajemný muž ze sna.
Zdroj: Facebook.com
Tvář tohoto muže chodí každý den navštěvovat miliony lidí. Tajemný chlápek jim leze do snů a nelze ho vyhnat. Nikdo nevěděl, kdo ten tajemný muž je. Až investigativní tým webu eXtra.cz přišel záhadě na kloub.

Tenhle záhadný obličej jste už zřejmě viděli. Podivný chlápek navštěvuje každou noc miliony lidí. Leze jim do jejich snů. Nikdo dlouho netušil, co to má znamenat. Objevila se dokonce hypotéza, že tajemný obličej je boží tvář.

Prostě psychiatrům i psychologům bylo divné, že mnoho lidí z různých koutů světa má stejný sen. Mysleli si, že jde o nějakou kolektivní zkušenost vědomí.

Také jsme v redakci eXtra.cz dlouho přemýšleli, kdo ten tajemný týpek je. Přitom řešení leželo celou dobu před námi. Jak už to tak bývá.

Až tento týden prostřednictvím obrazovek FTV Prima muž ze sna poprvé promluvil. Podívali jsme se na Marcela Popoviče a bylo jasné, že je to ON.

Muž ze sna je podle všech dostupných indicií soutěžící z Prostřena, známý pod jménem Marcel Popovič. Do snů leze zřejmě jen lidem, kteří se na noc hrozně přejedli nebo koukali na Prostřeno.

Jo, ty nejjednodušší řešení bývají vždy nejblíže realitě.

Související články

Další články