Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž ze Slovenska už 5 let nespal! Nemůže usnout, protože by se už nevzbudil

Tento muž už více než 5 let nespal.
Zdroj: reprofoto TV Markíza
Tibor Dančo ze Slovenska se už dlouhých 5 let nevyspal. Nebo spíše nemohl ani usnout. Trpí totiž takzvanou apnoe a ve spánku by se tak mohl udusit.

Tibor Dančo už 5 let nespal! Přesto je plný energie a optimismu. A vůbec byste na něm nepoznali, že za celých 5 let nezamhouřil oka. Na jeho příběh upozornila televize Markíza.

Muž totiž trpí apnoe, a tak nemůže usnout, protože by se mohl ve spánku udusit a už se nikdy neprobrat. S manželkou jsou ale sehraní a vše už mají nacvičené tak, aby muž neusnul. Ona spí v noci a on se věnuje svým koníčkům a dělá výrobky ze dřeva. V noci tak k manželce do postele neuléhá. Během dne odpočívá a manželka ho kontroluje, aby neusnul.

„Už pět a půl roku jsem nespal ani jednu noc,“ řekl Tibor televizi Markíza. Manželka ho hlídá přes den, a když se muž začne dusit, tak ho okamžitě vzbudí. „Žena spí v noci a já přes den,“ dodal. A kde bere energii? Sílu prý čerpá z humoru. Má úsměv od ucha k uchu a to ho nabíjí. Navíc je mnohem aktivnější než většina jeho vrstevníků.

Související články

Další články