Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž zatáhl přítelkyni do fotokabinky. O fotku mu ale nešlo. Co se tam dělo?

Co měl asi Elliot ve fotokabince za lubem?
Zdroj: twitter.com
Na prvním rande spolu navštívili fotokabinku, aby si udělali společnou fotografii a měli tak památku na celý život. Fotku pak oba poctivě nosili v peněžence. Po čtyřech letech vztahu šli opět na rande a muž vzal ženu do fotokabinky znovu. Jenže fotit se tam s ní nechtěl. O co mu šlo?

Lidé si dříve dělali fotografie ve fotokabinkách, aby měli na toho druhého památku. Teď se všichni cvaknou foťákem v mobilu a fotku postnou přímo na sociální síť. Elliot Amos a Ronak Darafshian byli nejspíš ti ze staré školy, a tak chtěli nosit fotografii v peněžence. Aby měli jeden druhého pořád na očích.

Seznámili se na univerzitě v jižním Walesu před čtyřmi lety. Elliot studoval média a Ronak žurnalistiku. Osud tomu tak chtěl a bydleli na stejných kolejích, takže se mohli vídat každý den. Jejich první rande bylo na Valentýna. Oba chtěli mít na ten den památku, a tak si udělali ve fotokabince společnou fotografii.

Elliot nosil fotku své milované v peněžence celé 4 roky. A teď po tolika letech vzal svou lásku do fotokabinky znova. Jenže fotit se s ní tak úplně nepotřeboval. „Když jsme se na Valentýna probudili, Elliot mi řekl, ať jdeme na bowling. Bylo to legrační, byli jsme tam totiž i na našem úplně prvním rande,“ řekla Ronak.

„Řekl mi, ať se hezky namaluju a vypadám jako panenka. Smála jsem se,“ říká. Bowling byl ale obsazený, tak museli čekat na volnou dráhu. Mezitím Elliot Ronak navrhl, aby šli do té stejné kabinky, kde si před 4 lety vyfotili svoje společné fotografie. „Byl červený v obličeji, vypadal divně. Ptala jsem se ho, co mu je, vypadal totiž, jako by chtěl zvracet,“ řekla Ronak. To ještě ale netušila, co pro ni její milý připravuje.

Když oba vešli do kabinky, začali se fotit jako dřív. Po vyfocení první fotky se ale stalo něco, co Ronak vůbec nečekala. Elliot ji požádal o ruku. A vše je zachyceno na fotografiích. „Začala jsem plakat a Elliot mi říkal, ať už mu odpovím na jeho otázku. Tak jsem řekla ano,“ směje se Ronak. Svatbu chystají příští rok a oba už se nemůžou dočkat.

Související články

Další články