Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Muž z Prahy lákal dívky na focení, poté je omámil a znásilnil: Policie hledá další oběti

Lákal dívky na focení a poté je omámil a znásilnil! Policie hledá další oběti
Zdroj: Profimedia
Znásilnění

Kriminalisté hledají ženy, které mohly být znásilněny pod záminkou pořízení profesionálních fotografií v bytě v Praze 4 na Opatově. Sedmatřicetiletý muž nabízel focení v mléčné nebo také barevné vaně, ale ženy pak omámil a sexuálně zneužil. Policie ho obvinila ze znásilnění a hrozí mu až deset let vězení. 

„V tuto chvíli kriminalisté evidují tři poškozené ženy, ale předpokládají, že jich mohou být desítky, a to z celé České republiky," uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Hledají také případné svědkyně znásilnění. Policie ženám, které se rozhodnou přihlásit, slibuje citlivý a profesionální přístup. Mohou zavolat buď přímo vyšetřovatelce na telefonní číslo 606 826 896 nebo na tísňovou linku 158.

Dívky po příchodu do bytu omámil

Pořízení profesionálních fotografií obviněný muž nabízel dospívajícím dívkám a mladým ženám. Svůj byt měl k tomu provizorně vybavený fotografickým plátnem. „Po příchodu do bytu je uvedl do stavu, ve kterém byla snížena jejich uvážlivost a schopnost odporu. Záměrně neuvádíme, jakým způsobem tak činil, protože je to důležitá věc pro vyšetřování a potřebujeme tuto informaci získat od případných dalších poškozených," uvedl Daněk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy