Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Muž z Opavy žil s mrtvou manželkou a nevadilo mu to. Zápach zaháněl alkoholem

Ilustrační foto.
Opravdu šokující případ se stal v Opavě. Muž zde několik dnů žil s mrtvým tělem své manželky. Zápach neřešil, protože ve velkém pil alkohol.

Opravdu nechutný případ vyšetřují kriminalisté v Opavě. Z jednoho z bytů v Mostní ulici se linul výrazný zápach. Když se policisté dostali do bytu, nevěřili vlastním očím. Uvnitř bytu na pohovce kriminalisté objevili mrtvou jednašedesátiletou ženu. Tělo bylo ve značném stadiu rozkladu.

„Mrtvola tam ale mohla klidně být i týdny. Manžel byl s ní v bytě celou tu dobu. Vzhledem k tomu, že oba holdovali ve velkém alkoholu a hádky byly na denním pořádku, je možné, že šlo o vraždu nebo nešťastnou náhodu při hádce a žena po ní zemřela. Manžel to však neohlásil a dál žil s mrtvolou v bytě. Byla to hodná a milá paní,“ uvedl soused pro Opavský deník.

Oba manželé prý ve velkém holdovali alkoholu. „Přímo problémy s manžely v domě nebyly, ale nebylo žádným tajemstvím, že alkohol u nich tekl proudem docela často. Po nocích potom bylo také velmi často slyšet hlasité hádky a manžel většinou slovně napadal svou ženu. Občas byly slyšet i hlasité rány při hádce. Jedna taková i během týdne, jenž předcházel týdnu, kdy se našlo tělo. Ta rána byla opravdu velká,“ cituje svůj zdroj Opavský deník.

Muž prý byl těžký alkoholik a poslední dny se nacházel mimo realitu. Celý nechutný případ vyšetřují policisté.

Související články

Další články