Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Muž vylil na ženu leptavou látku! Policie ho nyní hledá, může být i ozbrojený

Policie hledá 66letého muže ze spáchání trestného činu.
Zdroj: Policie ČR, se souhlasem martin Procházka, koláž Extra.cz
Hledá se dítě

Policie stále hledá šestašedesátiletého Jiřího Dvořáka, který je podezřelý z útoku na ženu ve středních Čechách. Podle informací na ni měl vylít leptavou látku. Při pátrání byl navíc o víkendu v jeho bytě zraněn policista explozí nástražného střelného systému. Pokud muže uvidíte, ihned volejte na linku 158. 

Policie upozorňuje, že by se lidé neměli muže pokoušet sami zadržet. Může být totiž nebezpečný a s největší pravděpodobností i ozbrojený.

Podezřelý muž je hledaný kvůli tomu, že na ženu ve středních Čechách vylil leptavou látku. Pan Jiří Dvořák se podle policie pohybuje v modrém autě Hyundai Santa Fe s registrační značkou 3AZ 7292. Měří asi 178 centimetrů, má střední postavu, šedé rovné vlasy a modré oči. Naposledy měl na sobě černou mikinu, černé kalhoty, bílé tenisky a přes rameno černou tašku, jak se píše na stránkách Policie ČR.

Podezřelý měl doma střelný systém

Při pátrání po muži zasahovali pražští policisté v sobotu v jednom z domů v ulici U Libeňského pivovaru na Praze 8. Při vstupu do bytu podezřelého utrpěl jeden ze zasahujících policistů poranění sluchu. Hledaný muž měl na dveřích podle informací nástražný střelný systém, ačkoliv sám v bytě nebyl.

Pokud muže uvidíte, neváhejte kontaktovat linku 158 nebo zajděte na nejbližší policejní stanici.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy