Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Muž ve Varech předbíhal ve FRONTĚ NA ŘÍZKY: Druhý ho zmlátil a pro jistotu zkopal!

Brutální napadení
Drsným napadením skončilo podezření muže, že jiný zákazník jídelny hypermarketu v Karlových Varech předbíhá ve frontě na řízky. Útočník měl strach, že na něj nezbude jídlo, a tak ho několikrát udeřil pěstí do hlavy.

Předbíhat ve frontě na jídlo se nevyplácí. Své o tom ví muž (61), kterého další hladovec (60) napadl kvůli podezření, že ho při čekání na řízky v jídelně předběhl. Ze strachu, že se na něj nedostane, ho šedesátník udeřil pěstí do hlavy.

„Kvůli domnělému předbíhání šedesátiletý muž o rok staršího muže nejprve častoval vulgárními nadávkami, potom ho zezadu několikrát udeřil do hlavy,“ uvedla karlovarská policejní mluvčí Zuzana Týřová. Na případ upozornil server idnes.cz.

Napadený muž posléze přivolal policejní hlídku. Jelikož se dal útočník ještě před jejím příjezdem na útěk, chtěl si ho vyfotit. Agresor si toho ale všiml a pokoušel se mu telefon, na nějž ho fotil, vzít. „Napadený to odmítl a muž ho začal opět fyzicky napadat. Srazil ho na zem, kde jej větší intenzitou několikrát kopl do zad, do zátylku, ale i do obličeje,“ dodala mluvčí s tím, že muž napadenému nakonec mobil skutečně vzal a z místa odešel.

K incidentu došlo už v září, teď se ale policistům podařilo útočníka dopadnout a obvinit. Hrozí mu až deset let za mřížemi, o zraněného se museli postarat lékaři.

Mohlo by vás zajímat

Další články