Muž v Plzni znásilnil u Radbuzy mladou dívku a utekl: Policie žádá o pomoc
Nedávno došlo v Plzni k závažnému zločinu. Muž středního věku zde znásilnil mladou dívku. Z místa činu pak utekl. Kriminalisté případ vyšetřují a prosí veřejnost o spolupráci. Pokud násilníka na fotografiích poznáte, okamžitě informujte Policii ČR.
Ke zločinu došlo 11. července v brzkých ranních hodinách u řeky Radbuzy v Plzni. Dosud neznámý pachatel si na místě vyhlédl opilou mladou dívku a znásilnil ji. Po spáchání odporného zločinu od zneužité ženy utekl.
Podle plzeňských kriminalistů se jedná o muže středního věku, který má hubenější a vyšší postavu. Jeho tmavé vlasy s kouty jsou střižené na krátko. „Muž měl na sobě tmavý oděv s dlouhým rukávem, tmavé kalhoty a tmavé pantofle,“ informuje policejní tisková mluvčí Michaela Raindlová.
Policisté žádají o veškeré informace, které v souvislosti s pachatelem občané mají. Pokud jsou schopni identifikovat muže na fotografiích, ať neprodleně kontaktují nejbližší oddělení Policie České republiky nebo zavolají na linku 158.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Namol opilé děti a skandální hry s vedoucími. Odporné detaily zneužívání na táboře v Beskydech

Řidič vyhodil z tramvaje ukrajinskou rodinu, teď musí na převýchovu. Co čeká agresora s temnou minulostí

Agresivní tramvaják má jít za napadení Ukrajinců na převýchovu: Žádná totalita, říká advokát

Tramvaják napadající Ukrajince jde před soud: Měl hanobit národ, žádají pro něj podmínku a převýchovu































































