Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Muž v Plzni znásilnil u Radbuzy mladou dívku a utekl: Policie žádá o pomoc

Zdroj: Policie ČR
znásilnění
Nedávno došlo v Plzni k závažnému zločinu. Muž středního věku zde znásilnil mladou dívku. Z místa činu pak utekl. Kriminalisté případ vyšetřují a prosí veřejnost o spolupráci. Pokud násilníka na fotografiích poznáte, okamžitě informujte Policii ČR.

Ke zločinu došlo 11. července v brzkých ranních hodinách u řeky Radbuzy v Plzni. Dosud neznámý pachatel si na místě vyhlédl opilou mladou dívku a znásilnil ji. Po spáchání odporného zločinu od zneužité ženy utekl.

Podle plzeňských kriminalistů se jedná o muže středního věku, který má hubenější a vyšší postavu. Jeho tmavé vlasy s kouty jsou střižené na krátko. „Muž měl na sobě tmavý oděv s dlouhým rukávem, tmavé kalhoty a tmavé pantofle,“ informuje policejní tisková mluvčí Michaela Raindlová.

Policisté žádají o veškeré informace, které v souvislosti s pachatelem občané mají. Pokud jsou schopni identifikovat muže na fotografiích, ať neprodleně kontaktují nejbližší oddělení Policie České republiky nebo zavolají na linku 158.

Související články

Další články