Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Muž v Plzni kráčel nahý po ulici se svlečenou dcerou: Roušky máme, hájil se

Muž v Plzni kráčel nahý po ulici se svlečenou dcerou: Roušky máme, hájil se
Zdroj: Youtube Krimi Plzeň
video
K velmi zvláštnímu případu musela dorazit plzeňská městská policie, muž si totiž vyšel na procházku pouze v botách a roušce. Nejrušnější ulicí v Plzni kráčel úplně nahý v doprovodu dvou dcer, jedna z nich jeho nápad svou nahotou podpořila.

Klidné páteční odpoledne rozhodně neměli lidé v Americké ulici v Plzni. Plzeňští strážníci museli kolem páté hodiny zasahovat u muže, který si vykračoval tak, jak ho Bůh stvořil. Nezahálela ani jedna z dcer, která šla také nahá a nechala si jen boty a roušku. Druhá dcera měla oblečené šaty.

Opilý a nahý

Strážníci po dechové zkoušce zjistili, že muž má vysokou hladinu alkoholu v krvi. Důvod, proč se takto vystavoval, neznají. Podle webu Krimi-Plzeň se měl nahý muž se strážníky dohadovat, že roušky mají a do toho, co mají na sobě, jim nic není.

Rodinku si policie odvezla na stanici a dcerky poté vyzvedla jejich matka. Muži by podle policie mělo být 34 let a svědci incidentu tvrdí, že je provozovatelem známé restaurace na Americké třídě, kde se mnohdy konají i akce pro děti. Policisté zahájili úkony po podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy