Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž v Ostravě zbil sám sebe, pak nahlásil, že byl přepaden

Policie v Ostravě řešila velmi kuriózní případ. Na konci června přijali oznámení 24letého muže o přepadení, které se dle jeho výpovědi mělo odehrát v půl třetí ráno na cyklostezce, kde ho měli pěstně napadnout dva muži. Ti ho mimo jiné měli okrást o 500 korun. Vše bylo nakonec ale úplně jinak. O případu informoval Týdeník policie.

Mladý muž policii tvrdil, že byl na cyklostezce okolo půl třetí ráno přepaden dvěma muži. Ti ho dle jeho výpovědi měli opakovaně bít pěstmi do hlavy, připravit ho o 500 korun a následně z místa činu utéct. K útoku mělo dojít v Ostravě Bělé.

Údajně napadený muž měl po incidentu dojít ke své příbuzné, která mu přivolala pomoc. Na místo byly povolány hlídky, které pátraly po pachatelích, a také kynolog se psem. Policisté prováděli výslechy, ohledávali místo činu a zjišťovali informace o podezřelých. Kromě toho si ale opatřili i záznam z bezpečnostních kamer, který odhalil, co se skutečně stalo.

Dle záznamu z kamery se muž, který ohlásil přepadení, procházel po cyklostezce a mlátil u toho sám sebe. Pod tíhou důkazů po týdnu vyšetřování muž přiznal, že si loupež vymyslel. Co ho k tomu motivovalo, ovšem neřekl.

Související články

Další články