Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Muž v Opavě se na balkonu podpálil a pokusil oběsit: Po pádu z pěti metrů bojuje o život

drama
Až neuvěřitelné drama se odehrálo v Opavě. V Olomoucké ulici se pětatřicetiletý muž polil hořlavinou, na balkonu si okolo krku uvázal lano, podpálil se a skočil. Život mu zachránila žena, která lano přeřezala. Muž spadl z pětimetrové výšky a nyní je v kritickém stavu v nemocnici.

Drama se odehrálo v pátek večer, jen krátce před desátou hodinou. Podle policie se muž nejprve polil hořlavinou, pak vyšplhal na balkon, uvázal si okolo krku lano, zapálil se a skočil. O události informoval web Novinky.cz.

Událost popsal policejní mluvčí. „Okolo krku si uvázal smyčku lana, zapalovačem si zapálil oblečení a skočil dolů. Přítomné svědkyni se podařilo lano odstřihnout a další náhodní svědci po pádu muže z výšky přes pět metrů se snažili jeho hořící tělo co nejrychleji uhasit,“ uvedl René Černohorský.

Ačkoliv pomoc přispěchala rychle, muž utrpěl popáleniny 2. a 3. stupně minimálně na 65 % těla. Aktuálně bojuje o život v Popáleninovém centru Fakultní nemocnice s poliklinikou v Ostravě-Porubě. Policie se celou událostí intenzivně zabývá.

Související články

Další články