Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muž v Německu shodil pod vlak osmiletého chlapce a jeho matku, dítě nepřežilo

Zdroj: profimedia.cz
Na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem se v pondělí okolo desáté hodiny odpolední odehrála strašlivá tragédie. Muž shodil do kolejiště před přijíždějící vlak matku s jejím osmiletým synem. Žena přežila a leží v nemocnici, chlapeček byl však na místě mrtvý. Podle serveru focus.de byl pachatelem čtyřicetiletý Eritrejec, který podle prvotních informací vyšetřovatelů své oběti neznal a zaútočil náhodně.

Děsivý případ momentálně řeší němečtí policisté Čtyřicetiletý muž původem z Eritreje na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem strčil na nástupišti 7. koleje pod přijíždějící vlak mladou ženu a jejího osmiletého syna. Některá média hovoří o tom, že se měl pokusit do kolejiště shodit ještě další osoby a následně chtěl z místa činu utéct. Další cestující ho ale pronásledovali a zadrželi ho před budovou nádraží, kde si ho převzali policisté.

Podle očitého svědka se ihned po incidentu začal nádražím ozývat křik vyděšených lidí, z nichž se někteří zhroutili a museli být ošetřeni lékařem. Na nádraží bylo následně několik kolejí uzavřeno, některé vlaky vyrazily později a některé vůbec.

Ministr vnitra Horst Seehofer kvůli případu přerušil dovolenou a chce se sejít s bezpečnostními orgány, aby se o případu více informoval. Podobný případ už se totiž 20. července odehrál ve městě Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku, kde muž shodil před přijíždějící vlak čtyřiatřicetiletou ženu. Ani v tomto případě se pachatel a oběť neznali.

Související články

Další články