Heath Campbell viděl svého syna jenom po narození a od té doby k němu nemá přístup. A tak se rozhodl bojovat za svá práva a od soudu získat jeho opatrovnictví. Problém může ale být, že k soudu chodí v nacistické uniformě, na krku má obrovské tetování hákového kříže, pod nosem má knír upravený podle Adolfa Hitlera a přesně tak také pojmenoval svého potomka – Adolf Hitler.

Malému Adolfovi Hitlerovi je dnes šest roků a má i dvě mladší sestry. Jedna se jmenuje Joyce Lynn Aryan Nation a druhá Honszlynn Hinler Jeannie. Všechny tři děti byly rodině odebrány sociálkou a umístěny do dětského domova.

Podle úřadů byly odebrány proto, že se o ně rodiče řádně nestarali a neměly dobré rodinné zázemí, ale Heath Campbell říká, že jim byly děti odebrány jenom kvůli tomu, jak je pojmenovali.

„Miluji své děti a chci být jejich otcem, tak mi to dovolte,“ řekl Heath Campbell v rozkošné nacistické uniformě do kamer. Když se ho pak reportéři zeptali, zda byl dobrý nápad jít k soudu v nacistické uniformě, odpověděl: „Pokud jsou to dobří soudci a dobří lidé, podívají se na to, jaký je člověk uvnitř, a ne na to, jak vypadá zvenčí.“

Se svou ženou, se kterou děti má, se již rozešel a mezitím založil nacistickou organizaci s názvem Hitlerův řád.

Mimochodem, není to poprvé, co se dostal do zpráv. Už před třemi roky se o této rodince mluvilo v souvislosti s tím, když si chtěli pro svého syna objednat dort, na kterém bude napsáno Adolf Hitler, ale společnost ho odmítla vyrobit.