Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Muž v Lounech šel z posledních sil volit, zemřel na veřejných toaletách. V sobotu volby pokračují

Zdroj: pixabay.com
volby
V Lounech došlo v pátek k velmi smutné události. Krátce po zahájení voleb osmasedmdesátiletý muž zkolaboval na toaletách a i přes včasný zásah lékařů bohužel nepřežil. Svědci smutné události krátce poté, co muž zkolaboval, okamžitě volali tísňovou linku s tím, že je v bezvědomí a nedýchá... V sobotu se volební místnosti otevřely v 8 hodin ráno.

Osmasedmdesátiletý muž při krajských volbách zkolaboval a i přes včasnou pomoc záchranářů, zemřel. „Na místě se muže ještě pokoušel resuscitovat záchranný tým. Bohužel se ho oživit nepodařilo,“ nechala se slyšet mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.

Svědci nešťastné události okamžitě volali tísňovou linku s tím, že postarší muž zkolaboval a nedýchá. Pracovnice obecního úřadu ČTK řekla, že zesnulý muž nestačil do urny vhodit svůj volební lístek.

Operátorka na tísňové lince se snažila volajícím lidem pomoci po telefonu, těm se však muže vzkřísit nepodařilo. Z rodinných důvodů nebudou dle slov pracovnice obecního úřadu zveřejňovány další informace.

Volební místnosti se v pátek uzavřely ve 22 hodin a znovu se otevřely v sobotu v 8 hodin ráno. Ukončeny budou v sobotu ve 14 hodin.

Související články

Další články