Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Muž v hnědé bundě: Protože jste se mu smáli, nemůžeme říct, u jakého útvaru pracuje, vzkázala policie

Muž v hnědé bundě: Protože jste se mu smáli, nemůžeme říct, u jakého útvaru pracuje, vzkázala policie
Zdroj: Facebook.com
Policie nemůže sdělit, u jakého útvaru pracuje muž v hnědé bundě, který od soboty fascinuje český Facebook. Proč to policie nechce sdělit? Policista prý nestojí o publicitu a o posměch.

Muž v hnědé bundě rozděluje společnost. V sobotu se na internetu objevily spekulace, že nějakým způsobem řídil partičku zakuklenců, kteří v Praze zaútočili na průvod tzv. sluníčkářů.

V neděli se ale za svého kolegu postavili policisté a uvedli, že muž k nim patří Prý naopak díky vynikající práci zabránil střetům a bude osobně pochválen. Vzhledem k tomu, že tento muž prokázal obrovskou osobní statečnost, když se postavil mezi rozvášněné sluníčkáře a agresivní zakuklence, chtěli jsme s ním na eXtra.cz přinést rozhovor.

"Zajímalo nás, zda se v sobotu bál. Jak zásah viděl ze svého pohledu a také nás zajímalo, jakým osobním kouzlem dokázal zakuklence přimět k ústupu Rozhovor bohužel nepřineseme. Muž prý nestojí o publicitu.

Na video ze zásahu se podívejte ZDE

Tak jsme poslali dotazy na tiskové oddělení pražské policie. Zajímalo nás, u jakého útvaru muž působí, jak dlouho je u policie a jakým způsobem bude za svůj perfektní výkon oceněn.

"Termín ohodnocení zmiňovaného policisty dosud nebyl stanoven. Co se týče dalších dotazů ohledně jeho působiště a délky služebního poměru: Vzhledem ke skutečnosti, že se dotyčný kriminalista stal prostřednictvím některých médií a sociálních sítí terčem mnoha nevybíravých útoků a zesměšňování, není v tuto chvíli jakákoli jeho další publicita na místě. Děkuji za pochopení," uvedla pro eXtra.cz policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Tak a máte to! Kdybyste se muži v hnědé bundě nesmáli na Facebooku, tak jsme vám nyní mohli přinést rozhovor s ním!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy