Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Muž v hnědé bundě patří k policii. Za perfektní zásah bude pochválen!

Kdo je muž v hnědé bundě, zajímalo českou veřejnost celý víkend.
Policie ČR si vzpomněla, že muž v hnědé bundě patří do jejích řad. Potvrdil to předseda Nezávislého odborového svazu Policie ČR Milan Štěpánek. Agresivní zakuklence prý pomáhal zvládnout a za zásah bude odměněn.

Tajemná osoba v hnědé bundě zajímala během víkendu snad každého. Teď už víme, že je to policista. Během sobotní demonstrace v Praze prý pomáhal kolegům v uniformě.

Ještě v neděli policejní mluvčí Jan Daněk uvedl, že muže nezná. Že neví, zda u policie pracuje, že se to bude zjišťovat. V pondělí ale předseda Nezávislého odborového svazu Policie ČR Milan Štěpánek v rozhovoru pro iDnes.cz řekl, že muž patří k policistům.

„Jednalo se o kriminalistu, který byl velen na sobotní bezpečnostní opatření, a jeho úkolem bylo mimo jiné eliminovat možné střety názorově odlišných skupin,“ uvedli policisté v prohlášení.

„V této souvislosti patří jemu a jeho uniformovaným kolegům obrovský dík za jejich statečnost, že se nebáli postavit takové přesile,“ uvádí policie s tím, že muže čeká odměna za perfektní zásah.

Statečnému policistovi, který s několika uniformovanými kolegy čelil rozvášněné skupince zakuklenců, nyní osobně poděkuje šéf krajské policie.

Zakuklence se ještě nepodařilo dopadnout. Antifa uvedla, že radikálové patří mezi fotbalové ultras a fandí Slavii.

Také se nedaří dopadnout skupinu, která útočila na centrum Klinika. Podle některých hlasů by oba případy spolu mohly souviset.

Mohlo by vás zajímat

Další články