Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muž utýral osmnáctiměsíční dítě! Dva týdny předtím ho se svým přítelem adoptoval

(Ilustrační foto)
Hrůzný čin! Před korunním soudem v Cardiffu stanul v pondělí Brit, který zavraždil osmnáctiměsíční dívenku. Jen dva týdny poté, kdy ji spolu se svým registrovaným partnerem adoptovali. Od počátku ji ale týral, dívka na následky týrání zemřela.

Jedenatřicetiletý Matthew Scully-Hicks se s partnerem dohodl, že zůstane v domácnosti a o Elsie bude pečovat. "Tvrdíme, že obviněný během čtrnácti dní po formálním dokončení adopce Elsie přivodil fatální zranění. Nebylo to poprvé, co vůči ní použil násilí, a nebylo to ani poprvé, co jí přivodil vážné zranění,“ prohlásil před soudem žalobce Paul Lewis s tím, že holčička zemřela loni 29. května, čtyři dny poté, co Scully-Hicks zavolal na tísňovou linku s tím, že je Elsie "bezvládná a ochablá“.

Když záchranáři dorazili na místo, dívka byla v bezvědomí a netlouklo jí srdce. Nakonec se jí podařilo resuscitovat. Po vyšetření v nemocnici lékař konstatoval, že dítě má nenávratně poškozený mozek, a rozhodl se ji odpojit od přístrojů.

Obvinění z vraždy jednatřicetiletý muž, který se živil jako trenér ve fitness centru, odmítá. Nařízená pitva prokázala, že Scully-Hicks dívku v době, kdy byl jeho partner v práci, týral opakovaně.

Související články

Další články