Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Muž uspořádal grandiózní žádost o ruku, ale chybička se vloudila – malý diamant na prstenu! Ajaj…

Poučení? Nikdy se nepokoušejte vzít si kr*vu!
Zdroj: twitter.com
Velmi propracovanou žádost o ruku předvedl mladý muž v jihozápadní čínské provincii S'-čchuan. Nechybělo nic. Překvapení, romantika ani najatí tanečníci. Jako pohádka tento příběh ale bohužel nekončí.

Představte si scénu jako z filmu. Ona je celá rozněžnělá, on se k ní blíží, poklekne na jedno koleno a zeptá se na tu otázku, na kterou všechny čekáme. „Vezmeš si mě?“ Jí se zaleskne slza v oku a on slavnostně otevře krabičku. Ona chvíli oněměle zírá, najednou se otočí a odchází.

Tohle se opravdu stalo. Dívka se rozčílila, že je diamant na prstenu moc malý, a své ANO prostě milému neřekla. Nepochybujeme o tom, že to byla láska, která hory přenáší. Jednomu ze svědků, který také pořídil tyto fotografie, se podařilo odposlechnout také rozhovor. A vypověděl pro místní televizní stanici, že dívku ihned objala její kamarádka a budoucí manželka řekla: „Souhlasil s tím, že až se jednou zasnoubíme, dostanu pořádný diamantový prsten. Alespoň jeden karát. Nechápu, proč mi chtěl předhodit tak malý prsten. Poslouchal mě vůbec někdy? Nebo snad nemá peníze, je nešetrný?“ nedokázala pochopit ještě před chvílí romanticky zaskočená žena.

Kamarádka jí údajně měla odpovědět, že se nemá bát, jistě to tak udělal, aby lidé neměli řeči, ale že později doma na ni snad čeká nějaký mnohem větší prsten.

K žádnému později už ale podle deníku Mirror nedošlo. Za což bychom všichni chtěli mladému muži zatleskat a doufáme, že si najde nějakou opravdovou lásku a ne takovouhle káču.

Související články

Další články