Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Muž tajil vraždu manželky 19 let: Tvrdil, že utekla do zahraničí a pobíral alimenty na dceru

Zdroj: Profimedia
utajená smrt
Díky kriminalistům se zaměřením na odložené případy byla rozkryta dávná vražda. Svou teprve dvacetiletou ženu před devatenácti lety zavraždil muž, který posléze tvrdil, že od rodiny utekla do zahraničí, nechal se s ní rozvést a dokonce pobíral alimenty na jejich společnou dceru. Tělo Angeliky Jakubowské bylo nalezeno pod cihlovou podlahou ve sklepě mužova domu.

Kriminalisté ve Slupsku na severu Polska obvinili muže (43) z vraždy, poté co pod podlahou sklepa v jeho domě nalezli tělo Angeliky Jakubowské, ženy, o níž muž tvrdil, že od rodiny utekla do ciziny. Podle posledních informací byla žena pravděpodobně uškrcena kabelem.

Vrah svou mladičkou manželku uškrtil, její tělo schoval do cestovní tašky a tu pohřbil pod cihlovou podlahu ve sklepě domu. S Angelikou měl vrah v té době teprve roční dceru, na kterou začal pobírat alimenty a které, stejně jako veřejnosti, tvrdil, že její matka utekla. Nyní již dospělá dcera věřila tomu, co jí otec napovídal a tajně doufala, že se s matkou ještě někdy setká. Právě její vzorek DNA dopomohl policistům k identifikaci Angeličina těla.

Magdalena Jakubowská, která je teď ve stejném věku, v jakém byla její maminka, když zemřela, je celou záležitostí otřesená. „Máma mi hodně chyběla, stýskalo se mi po ní. Po večerech jsem nemohla usnout a brečela jsem,“ svěřila se dcera zavražděné polským televizním reportérům. Otec se o Magdalenu po vraždě manželky staral ještě šest let, poté ji dal k prarodičům a sám si užíval se ženami.

Rodina Angeliky Jakubowské je přesvědčena, že za vraždou stojí právě její bývalý manžel. Ten svou vinu však popírá a tvrdí, že s vraždou nemá nic společného.

Související články

Další články