Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Muž sledoval tuto ženu na pláži a pak před ní onanoval: Netušil, že je MMA bojovnice

Má krásné tělo.
Zdroj: instagram
Předchozí Další
ten to schytal
Že sledovat ženu opalující se jen v plavkách na pláži se nemusí vyplatit, poznal muž z Brazílie... Něžné pohlaví mu za jeho drzost totiž lidově řečeno upravilo fasádu. Příběh, který upoutal média, je poměrně úsměvný.

Představte si pláž v Rio de Janeiru, krásné počasí a stovky opalujících se lidí - mezi nimi mnoho žen. Jenže jedna z nich je amatérská bojovnice MMA Joyce Vieirová, přičemž ji fotí její kamarádka. Jenže Vieirová se dostala do hledáčku neznámého muže, který na ni civěl tak dlouho, až mu starost začalo dělat jeho přirození. Neváhal... A začal se uspokojovat.

Když si onanisty všimla bojovnice, která má zkušenosti ze zápasu v kleci, rozeběhla se k němu a požádala jej, aby s tím přestal. K jeho smůle výzvu neuposlechl. Nepomohlo ani to, když ji zopakovala. Muž místo doporučení naopak chtěl po ženě více. "Proč, nelíbí se ti to snad? Pojď blíž!“ řekl sténavým hlasem. A podle brazilských médií vydal ze sebe další hlasité a sténající zvuky...

Bojovnici následně došla chuť sledovat muže, který se před ní ukájel. "Lehce jsem ho kopla a on odpověděl tím, že mě praštil do zad. Ta rána mě rozzuřila, v první chvíli jsem mu chtěla opravdu vážně ublížit,“ řekla Vieirová, která muži předvedla hodně tvrdé údery. Nakonec se sexuální loudil dal na útěk, protože se okolo začalo srocovat stále více lidí. Přivolaná policie následně identifikovala sedmadvacetiletého Josineie Ferreiru, který byl o něco později zadržen. Ferreira se při konfrontaci hájil, že na místě jen močil, ale nemasturboval, nicméně svědků bylo na místě více.

"Cítím se bezmocná,“ svěřila Vieirová brazilskému deníku Folha s tím, že tresty za podobné prohřešky by měly být vyšší. Onanista byl totiž po výslechu propuštěn. "Je to velmi zvláštní pocit, protože nyní bude stále ve stejném místě jako já a třeba mě bude chtít sledovat. Ostatně řada žen v podobných situacích ani nevolá na policii, protože ví, že tito úchylové je budou dále pronásledovat,“ dodala bojovnice, na kterou dlouho nadržený muž jen tak nezapomene.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy