Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Muž skočil do Hostivařské přehrady, z vody se už nevynořil: Policisté dva dny hledají tělo

Utonutí
Od středečního večera policisté zasahují na Hostivařské přehradě v Praze. Svědci tam totiž zahlédli muže, jež skočil do vody, ze které se ovšem už nevynořil. Po jeho těle intenzivně pátrá několik jednotek včetně poříčních policistů. Zatím je pátrací akce bohužel marná.

Svědci ve středu večer ohlásili pravděpodobné utonutí ve vodní nádrži v pražské Hostivaři, která leží na potoce Botič na jihovýchodě hlavního města. Na místě zasahovalo několik policejních jednotek.

„Před sedmou hodinou večer jsme přijali oznámení o tom, že měl nějaký muž skočit do přehrady a už nevyplavat,“ uvedla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

Krom policistů byla v pohotovosti i říční policie. S pátráním pomáhají také hasiči. Pátrání bylo přerušeno po desáté hodině večer. V pátrání pokračovali opět ve čtvrtek ráno. Zatím se tělo stále nenašlo.

„Jednotky se na místo vrátí v pátek ráno,“ řekla policejní mluvčí Hana Křížová.

Související články

Další články