Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž si vyzkoušel, čím procházejí maminky při kojení: Jeho bolestivý výraz je k nezaplacení!

Není to žádná legrace co, chlapi?
Zdroj: David Hogsholt
Tak to dopadá, když si muži chtějí vyzkoušet něco, na co nemají "koule". Už proběhlo několik pokusů, kdy muži dostávali elektrošoky simulující křeče před porodem. Pánové většinou nevydrželi ani pár hodin a rozbrečeli se. Teď si chtěl jeden odvážlivec vyzkoušet, jaké stavy zažívají ženy při kojení. Jak to dopadlo?

Muž na fotkách si experiment vyzkoušel v čínské porodnici. Má určitě plusové body za to, že chtěl zjistit, co prožívá jeho manželka, aby se aspoň na pár dní ocitl v její kůži. A nutno také říct, že ženám během porodu a šestinedělí značně pomáhají hormony, které je na celou situaci připraví.

Muži nejdřív poštípali břicho, aby pocítil, s jakou bolestí ženy kojí těsně po porodu. Pak mu dali skřipce na bradavky a natáhli falešná prsa. Prostě nepříjemný zážitek se vším všudy. Do toho musel měnit pleny a sedět doma na zadku, protože během šestinedělí se maminky skoro nikam nedostanou. Jak se u toho tvářil? Podívejte se na fotky!

Související články

Další články