Jeremy Stamper z amerického Tennessee tvrdí, že mu zlomilo srdce, když zjistil, že si jeho teprve dvoutýdenní manželka nevzpomíná na jejich svatbu! Jeremyho žena Justice podlehla částečné amnézii (ztráta paměti) po vážné autonehodě a nepamatuje si nic z doby přibližně pěti týdnů před svatbou

Jeremy a Justice spolu prožili puberťácký románek na gymplu, ale pak se jejich životní cesty rozdělily. Po několika letech odluky si Justice sehnala Jeremyho číslo a od té doby byli pořád spolu! „Bylo to tak krásné! Randili jsme 11 měsíců a pak se vzali,“ vzpomíná Jeremy.

Pak Jeremymu jednoho dne zazvonil telefon a na druhém konci slyšel jen pláč své ženy. Naskočil do svého jeapu a střemhlav letěl na místo nehody. Justice málem nepřežila.

Naštěstí jsou dnes Justice a Jeremy zase zdraví a spolu. Jeremy dokonce naplánoval druhou svatbu! Sladký páreček se znovu vezme v ten samý den, na stejném místě. Dokonce pozvali stejné hosty a jediný rozdíl bude v nevěstiných šatech, vybrala si jiný model. Že by přibrala?

Svatba je velký den v životě každé dívky. Ale co přesně je na svatbě tak lákavého? Justice nám to prozradila:

„Chci vidět výraz v Jeremyho obličeji, když se na mě bude dívat, jak přicházím k oltáři. To je ten okamžik, který mě zajímá!“ směje se Justice.

Krásný příběh.