Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž si chtěl zpestřit sexuální život, pomáhat mu museli hasiči

Muž si chtěl zpestřit masturbaci, vše ale skončilo tragédií.
Zdroj: profimedia
Chtěl si udělat hezkou chvilku a okořenit si sexuální život. Jenže to trochu přehnal a vše skončilo tragédií a pořádnou ostudou. Muž totiž použil více erotických hraček, než je zdrávo. Lékaři s tím nic neudělali, a tak museli přijít na řadu hasiči.

Každý rád zkouší nové věci a experimentuje. A to se týká i sexu. Když člověk zrovna nemá partnerku, není se čemu divit, že si pomůže sám. Jenže tento muž (52) z Německa to hodně přehnal a trpěl dokonce 4 dny.

Při masturbaci se rozhodl použít erekční kroužky. Ale nasadil si jich na penis víc, než je zdrávo. A to rovnou 13! Penis mu z nich tak opuchl, že je muž nemohl z penisu sundat.

Měl šílené bolesti, a tak se vydal k lékaři. Ten mu s tím ale nic nemohl udělat a poslal ho k hasičům. Ti byli překvapeni, že muž chodí s kroužky na penisu už 4 dny. Hasičům trvalo odstranění kroužků celou hodinu, protože museli postupovat hodně opatrně, aby muži neublížili nebo o svou chloubu nepřišel.

Muž už si příště rozmyslí, jaké pomůcky si na penis nasadí. Už prý nechce zažít takovou bolest a ponížení.

Související články

Další články