Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Muž si 20 let nečistil zuby: Radši ani nechtějte vidět, jak vypadá!

Jay snad nikdy nedržel v ruce zubní kartáček.
Zdroj: Chanel 4
Na televizní stanici Channel 4 se v pořadu Embarrassing Bodies objevil jedenadvacetiletý Jay. Jeho ruka snad nikdy nedržela zubní kartáček a on si vůbec nečistil zuby. Nikdy ho to netrápilo, prý k tomu nebyl veden. Výsledky jsou katastrofální.

Snad všichni jsme odmala vedeni k hygieně. Čištění zubů patří k tomu nejzákladnějšímu, co se učíme. Jenomže jak se ukazuje, i v tak vyspělé zemi jako je Británie, se může objevit opačný případ.

Jay si zuby nečistil odmalička. A s věkem se situace horšila. „Mnoho let jsem jedl nezdravé jídlo a fast foody. Do toho pil přeslazené limonády a nestaral se o sebe. Nikdy jsem si nečistil zuby ani nepoužíval zubní nit nebo tak,“ přiznal se v pořadu Embarrassing Bodies.

Čím déle si nečistil zuby, tím byl jeho strach z návštěvy zubaře větší. Nakonec se přihlásil až do televize. Zubař málem omdlel, když viděl stav jeho zubů a udělal rentgen. 11 zubů muselo ihned pryč, naštěstí byly kořeny natolik silné, že unesly nové korunky a implantáty.

„Jsem teď úplně jiný člověk,“ libuje si Jay, který se konečně může usmívat. Na jeho děsivý chrup se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články