Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Muž se zapálil na pražském Andělu: Pak nastoupil do tramvaje a odjel

Strašné
V pondělí kolem druhé hodiny odpolední se v pražské nákupní pasáži u Alberta na Andělu zapálil osmatřicetiletý muž. Polil se hořlavinou, zapálil se, poté vyšel ven se uhasit, nastoupil do tramvaje a odjel.

Podle informací portálu Lidovky.cz byl muž, který se v Praze kolem druhé hodiny zapálil, zřejmě zfetovaný. Nejdříve si dobíjel kredit v trafice na pražském Andělu, odkud byl později vyhozen, protože byl hlučný. Chvíli poté se celý polil hořlavinou a následně se zapálil. Po zhruba tříminutovém hoření se sám uhasil.

Po uhašení muž nastoupil do tramvaje a odjel pryč, a tak přivolaní záchranáři na místě už nikoho nenašli. Po muži tedy začala pátrat policie. Sledovali tramvaj mířící na Barrandov policejním vozem. Když byl muž dopaden, policie zavolala záchrannou službu, která ho ošetřila. Muž měl popáleniny na pěti procentech těla a byl převezen do Vinohradské nemocnice na kliniku popálenin.

Související články

Další články