Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Muž se zaječíma ušima: Kdo tohle zařadil mezi komedie, je sadista, myslí si diváci

V hlavní roli komedie Muž se zaječíma ušima se představí Miroslav Krobot. Snímek má 11 nominací na Českého lva.
Zdroj: Se souhlasem Bioscop
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
český lev

Na premiéru filmu Muž se zaječíma ušima čekalo mnoho diváků s velkými nadějemi. Komedie byla totiž nominována na Českého lva. V úterý večer měl snímek premiéru na ČT2 a reakce diváků na ČSFD na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Tragikomedie Muž se zaječíma ušima byla nominována na Českého lva. Snímek mohli nyní poprvé zhlédnout i diváci u televizních obrazovek na ČT2. Na ČSFD se objevilo mnoho reakcí a názory diváků byly různé. Snímek nemá vysoké hodnocení, pohybuje se na 55 procentech, a reakce uživatelů jsou poměrně různorodé.

Mnohým divákům přišel celý počin zvláštní a nedokážou říci, co si o filmu myslí. „Nevím proč, ale od tohohle jsem čekal komedii, u níž se budu smát. První polovina filmu byla podivná, až jsem u toho párkrát musel zakroutit hlavou,“ píše kriticky jeden uživatel. Film se nepozdával ani dalším. „Na můj vkus dost zvláštní a taky celkem dost artové. Moc nevím, co si o tom mám myslet,“ souhlasí divačka.

Co se především veřejnosti nepozdává, je zařazení pod žánr komedie. Tohle přece není komedie, ale slušný psychologický film,“ oponují diváci. „Kdo tenhle film přiřadil do žánru komedie, ten je sadista. Způsobil tak utrpením těm divákům, kteří šli na komedii s tím divným Krobotem a hlavně Kaiserem,“ souhlasí i další.

"Kdo se nenechá odradit těma ušima, bude potěšen, jak dobrý film to nakonec je. A herecké výkony jsou parádní," objevilo se na sociálních sítích ČT.

Miroslav Krobot předvedl excelentní výkon

Diváci se ale shodli, že Krobot odvedl perfektní práci a role mu sedla. „Cynismem nasáklé poetické dílo plné fantazie je na míru ušité právě Krobotvi, který je zde opět skvělý,“ chválí recenzent. Pan Martin Šulík, naprosto geniálně zahraný mnou oblíbeným Miroslavem Krobotem. Sympaťáka Josefa podal suprově,“ pěje ódu další divák.

 

Muž se zaječíma ušima zabodoval i na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varšavě, kde dostal ocenění pro nejlepšího režiséra. Snímek vypráví o spisovateli, kterému jednoho dne narostou zaječí uši, tím získá i jednu superschopnost – začne číst myšlenky lidí. Hlavní roli ztvárnil Miroslav Krobot. Ve vedlejších rolích se pak objevili: Oldřich Kaiser, Táňa Pauhofová, či Zuzana Kronerová.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy