Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž se šroubovákem v ruce znásilnil vlastní matku: Jeho děsivá výmluva všechny šokovala!

Za tohle měl mít doživotí! (Ilustrační foto)
Opravdu šokující případ se stal ve Velké Británii a šokoval i otrlé kriminalisty. Nechutného násilí na ženách se dopustil mladík (29), jehož identitu vyšetřovatelé neprozradili.

Mladík přišel pod vlivem drog domů, ozbrojil se šroubovákem a dostal se do ložnice své matky, kterou znásilnil. Navíc se u soudu ukázalo, že to nebylo poprvé, kdy vlastní matku sexuálně obtěžoval. Až nyní ale došlo na nejhorší. A proč se tak odporného činu dopustil? To nechápal nikdo, kdo byl svědkem soudu odehrávajícího se v Liverpoolu.

Muž znásilnil svou matku, protože jeho přítelkyně nahlásila na policii, že ji zbil a následně znásilnil. U soudu násilník řekl, že byl zuřivý, naštvaný a věděl, že ho čeká dlouhý trest. Proto si vztek vybil na své vlastní matce.

Svou přítelkyni předtím podle informací deníku Independent třikrát silně uhodil do obličeje a když spadla na zem, kopal do ní a následně ji sexuálně napadl. Žena útok ihned nahlásila a násilník tušil, co se bude dít. Proto se ozbrojil a ještě se jedné ženě pomstil – a to na matce.

U soudu se choval agresivně a křičel vulgární nadávky na svou bývalou přítelkyni, která byla za ochrannou bariérou. Soudkyně jeho chování vyhodnotila jako velmi nebezpečné a poslala ho na 15 let za mříže.

Vyšetřovatelé se shodli, že s tak bestiálním útokem se za dobu své praxe nesetkali.

Související články

Další články